OFS Negotin: OFK Tamnič - FK Smedovac 1:3

Zaslužena pobeda gostiju u 10. kolu opštinske lige Negotin. Gosti su u meč ušli kao favoriti što su i opravdali dogadjajima na ternu i rezultatom. Nakon 15 minuta igre, domaci su imali dobru priliku da povedu golom iz slobodnog udarca sa ivice šešnaesterca, ali je lopta završila u rukama golmana. Gosti su samo 5 minuta kasnije dobili istu priliku i iskoristili je, u 20. minutu gosti su poveli sa 1-0. Nakon postignutog gola, domaćini su se otrgli pritisku gostiju, i nekoliko puta dolazili u šansu za gol, ali ni jednu nisu iskoristili. Da bi pred kraj prvog dela utakmice u 44. minutu gosti povisili prednost na 2-0, to je bio poslednji napad u prvom delu utakmice.

U drugom delu utakmice, domaći su i dalje pokazivali borbenost i želju da se vrate u mec, ali su im sva nadanja ubrzo potonula u 55. minutu, kada su gosti iz lepo realizovane akcije po treći put savladali golmana domaće ekipe. Od tog trenutka igra se preselila na sredinu terena, tako se igralo sve do 78. minuta kada su domaći došli do pogotka iskoristivši grešku golmana i vratili samopouzdanje, ali do kraja utakmice nisu uspeli da nadju prolaz do gola gostiju. Utakmica je završena bez javnih opomena i rezultatom 1-3 u korist gostiju koji su ovog vikenda zabeležili i 7. pobedu u jesenjem delu prvenstva Opštinske lige Negotin.

OFK Tamnič 1 : 3 Smedovac
Polet 1 : 5 Samarinovac
Deli Jovan 1 : 2 Srbovo
Rečka 0 : 3 Miloševo
Mladost 2 : 0 Čubra
Malajnica 2 : 1 Kovilovo
Vidrovac 0 : 0 Graničar
Ratar 2 : 2 Slatina