MOL Kraljevo: Jedinstvo - Morava (M) 2:2

I treći meč za redom ova dva rivala u Dragosinjcima okončan je rezultatom 2-2. Morava je bila bliža pobedi a to što je izgubila 2 boda treba da "zahvali" najviše svojim napadačima. Gosti su od samog početka stavili do znanja domaćinu da će jurišati na sva tri boda. Krenulo je šansom Grubača koji iz povoljne pozicije loptu šalje pored gola. Nedugo zatim silovitim udarcem pod prečku Mršović dovodi goste u vođstvo. Samo nekoliko trenutaka kasnije Simović pogađa prečku a nešto kasnije Grubač izlazi sam pred golmana Jedinstva i pogađa stativu. Nakon brze akcije kapiten Morave Četrović petom asistira Simoviću koji plasira loptu pored istrčalog golmana Jedinstva na samoj gol liniji uklizava igrač domaćih ali uspeva samo da potvrdi pogodak za novu radost Mrsaćana. U nastavku ista slika šansa Grubača jedan na jedan, Simović iz 100 procentne šanse pogađa prečku, Četrović zamalo neprecizan, Simović u kontri pored gola, Mirosavić u solo akciji vraća povratnu Joviću koji biva izblokiran. A onda iz brze kontre Biševac upošljava Pecića koji lako vara istrčalog Stojanovića za nadu domaćih. Imali su gosti i igrača više jer je u samom finišu zbog drugog žutog kartona isključen Kosovac. Ni to nije bilo dovoljno gostima da sačuvaju prednost u narednih nekoliko minuta. Svi su očekivali da će nakon nekoliko neuspelih dubinskih lopti i dva kornera kod kojih je i golman Jedinstva išao u šesnaesterac rezultat ostati nepromenjen. Ipak nije bilo tako. 94. minut poslednja prilika korner sa desne strane izvodi desetka domaćih Pecić, koji u srcu kaznenog prostora pronalazi Obradovića a ovaj glavom šalje loptu u nebranjeni deo mreže gola Morave za neopisivu radost domaćih navijača. Šok i neverica u redovima Morave za olako izgubljena dva boda. Ubrzo zatim sudija ovog meča Živanović odsirao je kraj ovog meča koji je pratio solidan broj gledalaca.

Morava: Stojanović, Jakovljević, Mršović, Martić, Milojević, Mirosavić (M. Urdov), Miličić, Mitrović, Grubač (Jović), Četrović, Simović.

OFK Ras 2 : 1 Čibukovac
Morava(S) 1 : 3 Gruža
Napredak 2 : 2 Stubal
Tavnik 1 : 3 Magnohrom
Jedinstvo 1 : 0 Mlada krila
Žiča 0 : 3 Zvezda
Morava(M) 2 : 1 Partizan