Zona Drina: Sevojno - Jedinstvo Ub 1:2

Odlična partija Jedinstva u četvrtom kolu Zone Drine. Na teškom gostovanju u Užicu ostvarena je važna pobeda nad Sevojnom. Sa deset bodova iz četiri kola, tri gostovanja, Jedinstvo je uspelo da zauzme prvu poziciju na tabeli. Veoma dobro pripremljen teren i dve dobre ekipe bile su preduslov za zanimljiv susret. Krenule su obe ekipe otvoreno, dosta šansi i lepih akcija u prvom poluvremenu ali bez golova.

U drugom delu gosti dolaze do vođstva preko Ivice Matić. Nakon što je oduzeo loptu na protivničkoj polovini bio je neumoljiv u završnici. Šut sa šesnaest metara završio je u donjem levom uglu golmana domaćih. Napadi Sevojna su se ređali ali je odbrana Ubljana lako izlazila na kraj sa nedorečenim napadačima. Drugi gol Jedinstvo je postiglo nakon slobodnog udarca koji je izveo Lukić. On pronalazi Sitaricu u sesnestercu koji prosleđuje loptu do Darka Matić. Matić lako pogađa nebranjeni deo mreže. Tek u devedesetom minutu domaći uspevaju da postignu pogodak iz slobodnog udarca ali samo da bi ublažili poraz i postavili konačnih 1: 2 .

JEDINSTVO: Ćurguz, D. Matić, Leontijević, Pavić, Đorđević, Lukić, Luković (Marinković), Ljubičić (I. Matić), Subotić (Mijailović), Panić , Sitarica