Fudbaleri Rudara i Brestovca izvojevali nove prvenstvene pobede

Fudbaleri „Rudara“ i Brestovca nadigrali su juče, (subota), svoje protivnike na domaćim travnatim terenima u 27. kolu Okružne lige Bor. Borski „Rudar“ dočekao je ekipu Zlota, a na stadionu „Četvrti kilometar“ viđena je dobra igra oba tima po raskvašenom terenu. Zloćane je u vođstvo doveo Janošević sa bele tačke u 33. minutu prvog poluvremena 0: 1. Brojne ne iskorišćene šanse gostujućeg tima gaznili su domaćini u 41. minutu pogotkom preko Merdžića 1: 1. U nastavku igre viđeno je dosta šansi na obe strane, ali su borski „Kamarati“ jedini zatresli protivnikovu mrežu. Ristovski je u 65. i 72. minutu sa svoja dva pogotka postavio konačnih 3: 1 i stavio tačku na ovu utakmicu. Brestovac je izvojevao novu pobedu nad timom Radujevca 7: 0 (3: 0). Otpor gostujuće odbrane slomio je Ivanov u 28. minutu. Golubović je povisio rezultat na 2: 0 posle loše intervencije čuvara mreže gostujućeg tima nakon šuta Živanovića. Ivanov je dva minuta pre odlaska na odmor postigao treći pogodak za svoj tim , a svoj drugi na današnjoj utakmici. Nastavak igre doneo je više uzbuđenja pred golom Radujevca. Domaćin je silovito napadao. Za dvadeset minuta igre u drugom poluvremenu domaći tim postigao je četiri gola. Strelci: Blagojević 52. , 59. Marković 55. Živanović 65. minutu. Gostujući fudbaleri iz Radujevca zbog brojnih povreda ostali su sa sedmoricom igrača na terenu te je Uroš Pejović glavni arbitar iz Kladova koji je dobro obavio svoj posao podelivši samo jedan žuti karton na utakmici, morao da označi kraj ovog susreta u 65. minutu.

Sloga 3 : 1 Brodoremont
Rudar 3 : 1 Brestovac
Zlot 3 : 0 Rudna Glava
Rajac 1 : 0 Ključ
Nemetali 7 : 2 Radnički
Poreč 2 : 1 Branik
Bor 2 : 1 Krivelj