19.11.2007 G.Ćirović

"Malene" bolje od Kovina
U okviru 4. kola Prve ženske košarkaške lige, Kraljevčanke su rezultatom 77:63 savladale ekipu Kovina i na svoj bodovni saldo upisale treću prvenstvenu pobedu. Otpor prosečnih gošći, "malene" su definitivno slomile u uvodnim minutima druge četvrtine. Preko vrlo raspoloženih Marine Ristić i Nevene Jovanović, Kraljevo je napravilo seriju 13:0, i stečenu dvocifrenu prednost sačuvalo da kraja prvog poluvremena. Agresivnom  igrom u odbrani i efikasnom u napadu, Kraljevčanke su tokom treće četvrtine konstantno povećavale svoju prednost i u poslednjih deset minuta ušle sa plus 20, 65:45. I pored nešto opuštenije igre u finišu, ekipa Kraljeva je sačuvala prednost i zasluženo slavila pobedu. Hala sportova, gledalaca:300, sudije: Morožin (Leskovac), Panić (Niš).
KRALjEVO: Čkovrić, Ilić 10, Ristić 25, Živanović 12, Baltić 8, Jovanović 10, Mihajilović 8, Račić, Nikolić. Perović, Pjevac, Maraš 4.
KOVIN: Caran 14, Petković, Marić, Perić 2, Jovanović 16, Klarić 1, Bogdanović 2, Grubiša 7, Jovičić 13, Stefanović, Perović, Milosavljević 8.

Crvena Zvezda 84 : 86 Partizan
Hemofarm 98 : 60 Loznica
Radnički 90 : 102 Proleter
Spartak 76 : 50 Stara Pazova
Kraljevo 77 : 63 Kovin
Vojvodina 69 : 72 Ušće