Prva JOL liga: Bobište-Navalin 4:0

Zaslužena pobeda domaćina u leskovačkom "Surčinu" na prolećnoj premijeri Bobište Navalin 4:0. Domaći su od starta krenuli silovito i ofanzivno, ponavljajući dobru igru sa kup utakmica!!!Prvu šansu za domaćina već u 5. minutu ne koristi Stamenković, nesto kasnije i iskusni Predrag Ilić šutira glavom ali zamalo pored desne stative. Poveli su domaći u 22. minutu golom mladog Stefanovića koji je dobro pratio akciju domaćina rutinski matirao Stojkovića. Na 2-0 povisio je Nikola Janković dobar centaršut sačekao je sam kraj desne stative i poslao loptu u mrežu za sigurno vodjstvo. Pred sam kraj prvog dela bilo je već 3-0. Iskusni Predrag Ilić ušao je u kazneni prostor Navalina šutirao i uz pomoć gostujućeg golmana povisio na 3-0

U drugom delu gosti su se malo više otvorili pripretili par puta preko Simonovića i Mladenovića ali je Milan Nikolić na golu Bobišta bio siguran. U 68. minutu na 4-0 povisio je Miloš Stamenković lepim udarcem sa nekih 17-18 metara neodbranjivo za Stojkovića. Imali su domaći do kraja još par prilika ali je rezultat ostao ne promenjen.

Leskovac. Igralište FK Bobište. Gledalaca 200. Sudija: Miloš Stojković (Grdelica). Strelci: Stefanović u 22, Janković u 25. Ilić u 44 i M. Stamenković u 68 za Bobište.

BOBIŠTE: Nikolić, Stojković (od 74 Stanković), M Marjanović, A Marjanović, Đorđević, Milenković (od 68 Jovanović), A Stamenković, M Stamenković, Janković, Ilić, Stefanović (od 55 Ranđelović)

NAVALIN: Stojković, Dimitrijević, Kostić ( od 46 Mitić), Mihajlović, Stamenković, Todorović, Disić, Miladinović, Simonović, Mladenović, Marković.

Jedinstvo (GS) 3 : 0 Jedinstvo (Š)
Šumadija 4 : 1 Veternica
Morava 2 : 1 Radan
Navalin 1 : 4 Budućnost
Progres 2 : 1 Bobište
Umac 2 : 1 Jablanica