Prva srpska liga "Sever" : Odžaci - Dunav 70:71
Košarkaši Dunava poenima Nikolića dve sekunde pre kraja utakmice ostvarili su vrlo važnu pobedu u Odžacima protiv direktnog konkurenta za plasman na tabeli. Utakmica je svih 40 minuta bila uzbudljiva i neizvesna što govori i podatak da ni jedna ekipa nije imala prednost veću od šest poena. Igrači Dunava nikako nisu uspevali da naprave osetniju prednost i reše utakmicu u svoju korist na lakši način pre svega zbog prevelikog broja izgubljenih lopti u napadu (23). U vrlo uzbudljivoj završnici na šest sekundi pre kraja domaći koriste samo jedno od dva slobodna bacanja i posle minuta odmora, Nikolić pogađa za dva poena za konačan rezultat. Pokušali su domaći u poslednje dve sekunde da preokrenu rezultat ali nisu uspeli pa je Dunav na kraju slavio rezultatom 70:71 (22:19, 17:22, 17:16, 14:14). Statistiku sa utakmice u Odžacima možete pogledati ovde.
Već za tri dana, u utorak 28.februara, Dunav očekuje vrlo teško gostovanje ekipi Mladosti iz Bačkog Jarka. Utakmica se igra u Temerinu od 18h.

Košarkaši Dunava poenima Nikolića dve sekunde pre kraja utakmice ostvarili su vrlo važnu pobedu u Odžacima protiv direktnog konkurenta za plasman na tabeli. Utakmica je svih 40. minuta bila uzbudljiva i neizvesna, što govori i podatak da ni jedna ekipa nije imala prednost veću od šest poena. Igrači Dunava nikako nisu uspevali da naprave osetniju prednost i reše utakmicu u svoju korist na lakši način pre svega zbog prevelikog broja izgubljenih lopti u napadu (23). U vrlo uzbudljivoj završnici na šest sekundi pre kraja domaći koriste samo jedno od dva slobodna bacanja i posle minuta odmora, Nikolić pogadja za dva poena za konačan rezultat. Pokušali su domaći u poslednje dve sekunde da preokrenu rezultat, ali nisu uspeli pa je Dunav na kraju slavio rezultatom 70:71 (22:19, 17:22, 17:16, 14:14). Statistiku sa utakmice u Odžacima možete pogledati na sajtu kluba. Već za tri dana, u utorak 28. februara, Dunav očekuje vrlo teško gostovanje ekipi Mladosti iz Bačkog Jarka. Utakmica se igra u Temerinu od 18h.

Velika Kikinda 59 : 72 Akademik
Veternik 84 : 76 Topola
Vrbas 71 : 67 Radnički
Stara Pazova 86 : 92 Novi Sad MT
Srem 74 : 55 Mladost Teletehnika
Nova Pazova 77 : 82 Meridiana
Odžaci 70 : 71 Dunav