NZ: Omladinac - BSK Bujanovac 4:1

Stadion Sveti Ilija Malošište, odigrano je predposlednje kolo ove polusezone, gledalaca 300. S'obzirom da se prvi put sastaju ove dve ekipe prvih 10 minuta se igralo rezervisano i sa jedne i sa druge strane, već u 12 minutu Omladinac kreće ofanzivnije Anđelković asistira Milenkoviću, ali lopta prolazi pored same stative. U 15 minutu BSK pravi kontru i igrač sa brojem 11 izlazi 1 na 1 sa golmanom Omladinca Erakovićem i uspeva da pogodi, i dovodi goste iz Bujanovca u vođstvo od 0:1.

Samo 10 minuta kasnije ekipa Omladinca kreće u totalnu ofanzivu. Kapiten domaćih Milenković šprinta ka golu gostujućih igrača i sa same linije vraća povratnu loptu za centarfora domaćih Predraga Anđelkovića koji plasira loptu u same rašlje i izjednačuje rezultat na 1:1. Samo 5 minuta kasnije Đorđe Stanojević sa desne strane šalje oštar centaršut na koji nailazi kapiten Ivan Milenković i dovodi Omladinac u vođstvo do 2:1. Omladinac je preuzeo totalnu inicijativu i u 39 minutu Milenković šalje loptu u šesnaesterac između 2 štopera, Anđelković uspeva da prođe i postiže 2 pogodak na meču i dovodi Omladinac u vođstvo do 3:1, tako se i završilo prvo poluvreme.

U drugom poluvremenu smirenija igra i sa jedne i sa druge strane BSK je pokušavao da stigne do pogodka, ali odbrana Omladinca je bila na visini zadatka. Viđen je još jedan pogodak, kada Anđelković sa pola terena upošljava mladog Dušana Milenkovića koji izlazi sam ispred golmana i postavlja konačan rezultat 4:1.