Novi poraz trsteničana na svom terenu

Fudbaleri Trstenika PPT nemaju sreće na početku drugog dela prvenstva u Srpskoj ligi Istok. Ponovo su na svom terenu razočarali svoje navijače poraženi su od FK Jedinstvo iz Paraćina minimalnim rezultatom 1:0.

Utakmica u Trsteniku

Gosti su mogli da posle šansi da slave sa više pogodaka ali je golman trsteničana Marko Kostić bio zaista na visini svog zadatka. Prvi deo susreta bio je obostrano beskoristan i bez šansi za pogodak. U 34. minutu Paraćinci su imali zrelu priliku ali Sibinović nije uspeo da savlada golmana domaćih. Gosti su i u 40. minutu bili u prilici za pogodak ali je na sceni ponovo uspešan bio Kostić.

Domaći su u drugom delu susreta krenuli ozbiljnije imali su u 57. minutu šansu ali je Vukčević šutirao loptu koja je završila kraj gola.U 62. minutu hladan tuš na stadionu kraj Morave nesporazum odbrambenih igrača Trstenika PPT iskoristio je Gavrović i u 62. minutu pogodkom obezbedio pobedu i nova tri boda svom timu.

Posle ovog poraza trsteničani su na 11. mestu sa 24 boda, u narednom 21. kolu gostuju u Pukovcu.

Glavni sudija Miloš Grujić iz Niša podelio je žute kartone gostujućim igračima Ristiću, Deniču i Gavroviću, a isključio šefa stručnog štaba trsteničana Mirka Milutinovića.

SFS Borac 3 : 2 Dunav
Temnić 1924 1 : 0 Moravac Orion
Jagodina Tabane 0 : 1 Radnički (P)
Rtanj 1 : 4 Budućnost
Trstenik PPT 0 : 1 Jedinstvo (P)
OFK Sinđelić 4 : 0 Pukovac
Radan 1 : 0 GFK Dubočica
Jedinstvo (B) 0 : 0 Zaplanjac