PRVA PROVERA ZADOVOLJILA
Kaluđerica protiv Boleča pokazala zašto je prvoplasirana ekipa!

Kaluđerica je remizirala sa Bolečom za vikend 1-1. Naši momci su prikazali odličnu igru, tečnu i u prvom poluvremenu nadigrali Boleč. Rezultat na poluvremenu je bio 1-0 moglo je biti i ubedljivije da su se u pojedinim situacijama N.Pešić, M.Palalić i M.Savić bolje snašli. Strelac pogodka je bio Dj.Vasilić koji iskoristio povratnu loptu B.Prošića i matirao golmana gostiju. Ako se po jutru dan poznaje ovo sluti na dobro. U drugom poluvremenu šef stručnog štaba Danko Palalić je promešao karte. Boleč je bolje otvorio drugo poluvreme i izjednačio, nakon šuta lopta pogađa prečku ali se nažalost odbija na nogu fudbalera Boleča 1-1. Moglo je biti i 2-1 i 1-2 bilo je par dobrih prilika na obe strane mogao je B.Gašić da donese ceo plen Kaluđerici ali je ostalo prijateljskih 1-1. Moramo da napomeno da su se pojačanja odlično uklopila u sistem igre Danka Palalića. Želimo da se zahvalimo FK Boleč na fer i korektnoj igri. Sportski pozdrav.