Konačno kraj utakmice sa Vojvodinom ... Bekament Bukovička Banja očekivano zabeležio pobedu

Posle tri odigrana poluvremena,od kojih su dva "važeća", Bekament Bukovička Banja je sinoć, u ponovo odigranoj utakmici 11. kola Super lige Srbije , u SRC "Šumadija", savladao ekipu Vojvodine iz Novog sada rezultatom 31:26, poluvreme 13:12.

Ranije prekinuta utakmica između Bekamenta Bukovičke Banje i Vojvodine, čiji je prekid, po isteku prvog poluvremena, u petak 18. januara, izazvao nestanak električne energije bila je neizvesnija jer su se Novosađanke predstavile u potpuno drugom izdanju i borbenošću, zalaganjem i bržom igrom u napadu, agresivnijom u odbrani , dugo bile u rezultatskom egalu.

Ipak na kraju je prevagnula bolja igra i kvalitet domaćina, pa je Bekament BB rutinski čuvao rezultat i utakmicu pobedom priveo kraju...

Bojana Milić , bek Bekamenta BB u jednom od napada na gol Novosađanki

Trener osvajača Kupa iz Aranđelovca, dosta je rotirao u svojoj ekipi, dok je njegov kolega Tojagić na raspolaganju imao tek 10 rukometašica.

Za igrača utakmice, treneri jednog i drugog tima proglasili su Katarinu Stepanović, beka domaće ekipe.

Najbolji igrač na terenu , Katarina Stepanović u društvu sudijskog para i kontrolora iz Pančeva

Po završetku utakmice održana je konferencija za medije na kojoj su govorili treneri Đuro Tojagić (Vojvodina) i Saša Bošković (Bekament BB), kao i rukometašice Jovana Ćazić i Katarina Stepanović (Bekament BB).

Prilog Regionalne radio televizije "Sunce" iz Aranđelovca

Narednu utakmicu rukometašice „Bekamenta“ igraju u nedelju, 27. januara, od 21h, u Beogradu sa ekipom „Voždovac 1955“.

Izveštaj sa utakmice Bekament Bukovička Banja - Vojvodina , RTV "Šumadija" - Aranđelovac