PLS: Radnički (N) - Radnički (S) 1:0

Radnički iz Niša je ostvario pobedu u prvoj utakmici pred svojom publikom rezultatom 1:0.  Domaćini su pred punim stadionom sa posetom od oko 3000. gledalaca lošije započeli utakmicu. Do 15. minuta gosti iz Sombora su dominirali igrom, ali nisu uspeli da stvore neku izglednu priliku, ostatak poluvremena je prošao u inicijativi domaćeg Radničkog. Jedini gol na utakmici postigao je igrač sa brojem 19 Mančić u 45. minutu posle lepog centaršuta sa leve strane, jedan igrač niškog Radničkog je oboren u šesnaestercu medjutim sudija nije dosudio penal i to je Mančić iskusnom reakcijom iskoristio.

Tokom celog drugog poluvremena domaćini su dominirali i stvarali dobre šanse pred golom golmana gostiju, ali nijedna lopta nije završila u golu. Dobar utisak su ostavili i najverniji navijači Nišlija “Meraklije”  koji su bodrili svoj tim skoro svih 90 minuta. Na kraju utakmice niko od Nišlija nije ostao razočaran, dominanta pobeda na lepom sunčanom danu je sigurno ono što je trebalo ovom timu u svom pohodu na Superligu.

Srem 1 : 1 Donji Srem
Novi Sad 1 : 1 Mladost (L)
Sloga (K) 1 : 0 Teleoptik
Mladenovac 3 : 1 Sinđelić
Banat 3 : 1 Kolubara
Napredak 1 : 1 Bežanija
Radnički (N) 1 : 0 Radnički (S)
Mladi radnik 0 : 0 Čukarički