Vojvodina sa -5 putuje u Dansku!

Rukometaši Vojvodine izgubili su od danskog GOG-a sa 32:27 u prvom meču plej ofa za ulazak u grupnu fazu EHF kupa odigranom u SC Slana Bara u Novom Sadu. Revanš je iduće subote (24. novembra) u Gudmeu.

Domaći rukometaši odigrali su dobro u prvom poluvremenu nakon čega su imali gol zaostatka za Dancima – 12:13. Tehničke greške u napadu koštale su Vojvodinu olako primljenih golova iz tranzicije. I na ovom meču strateg Boris Rojević nije mogao da računa na nekoliko povređenih igrača, dok je Čelica igrao samo odbranu, a Milašević i dalje nedovoljno opravljen presedeo na klupi. Mladim bekovima Nikoliću, Miliću i Tomiću mnogo će značiti minuti u duelu sa sedmostrukim prvakom Danske, trenutno drugoplasiranim u tamnošnjem šampionatu protiv koga će ukrstiti koplje još jednom iduće subote u revanš meču.