Komšijski duel pripao Šapčankama

Rukometašice Loznice grada poražene su na svom parketu od ekipe Medicinar dva sa 21:34(8:18), u petom kolu Prve lige Centar.
Gošće iz Šapca igrale su čvršće u odbrani, efikasnije u napadu i ostvarile zasluženu pobedu u komšijskom duelu.
Vodile su od samog starta, do pauze između dva poluvremena stekle prednost od 10 golova (18:8), da bi u nastavku uspešno čuvale stečeno vđstvo.
Najefikasnija u domaćoj ekipi bila je Ivković sa sedam golova, dok je Vučetić dodala šest pogodaka.
U ekipi Medicinara najefikasnije Mijailović, Obradović i Spasojević sa po šest golova.
Loznica grad koja je bez pobede na začelju tabele, u narednom kolu gostuje u Valjevu ekipi Metalac 2015.
 Loznica grad - Medicinar  21:34 (8:18)
Dvorana Lagator Loznica, gledalaca: 100. Sudije: Đorđe Petrović, Stevan Živojinović
Sedmerci:  Loznica grad 7 (4), Medicinar 4 (3). . Isključenja: Loznica grad 2 minuta, Medicinar 8 minuta.
Loznica grad: Cerovac T., Savić M., Jerotić V., Vučetić Đ. 6 (1), Gajić A., Ivković Lj. 7 (1), Kukrić J. 2 (1), Đorđić A. 1, Božić A., Petković A. (K), Cerovac A., Trajković J. 1, Dimitrijević S. 3 (1), Tišanović A. 1, Ćirić K. i Mitrović M.
Medicinar dva: Jarić K., Obradović T. 6, Obrenović U. (K) 5, Mijailović L. 6 (1), Kojić T. 6, Jokić I., Vidić K. 5, Reljić A., Radosavljević M., Kažić N., Spasojević T. 6 (2), Ignjotović A., Stević S. i Glišić T.