FK Kamenorezac 76 u opasnoj zoni

Fudbaleri Kamenorezca 76 doživeli su i 7 poraz ove jeseni u Drugoj Rasinskoj okružnoj ligi,izgubili su utakmicu u Tobolcu protiv ekipe Beli Orlovi rezultatom 5:2,poluvreme 2:1 za domaći tim.Tobolčani su rano došli u vođstvo u 3 minutu,a četiri minuta kasnije gosti nisu iskoristili dosuđeni jedanaesterac,Darko Blagojević šutira a lopta pogađa prečku.Isti igrač ispravlja grešku i u 10 minutu izjednačuje rezultat na 1:1.U 22 minutu domaći ponovo u vođstvu 2:1.Dubljani ponovo promašuju i drugi dosuđeni penal,ovoga puta Dragan Župac šutira pravo u golmana domaćih.Ovo je bio rezultat prvog dela susreta.U nastavku domaći dva puta za redom pogađaju mrežu golmana Petrašinovića u 51 i 60 minutu i to je 4:1.U 76 minutu Darko Blagojević postiže svoj drugi pogodak i smanjuje rezultat na 4:2 a samo minut pre kraja domaći potvrđuju pobedu pogodkom za konačnih 5:2.Suđenje je bilo fer i korektno od strane glavnog sudije Nikole Tripkovića,kome su pomagali Nikola Pavlović i jedna mlada dama Milica Poljaković.Delegat susreta bio je Zlatan Antonijević. U narednom 12 kolu dubljani su domaćini na igralištu u Štulcu drugoplasiranoj ekipi na tabeli FK Rubin iz Donjeg Stupnja.Fudbaleri Kamenorezca 76 moraće da u ovaj susret uđu sa više motivacije  i angažovanja na terenu ukoliko žele da krenu napred iz opasne zone za ispadanje iz lige.