Trojka Čukaričkog protiv Real Niša

Trojka Čukaričkog protiv Real Niša, osma pobeda kadeta--

Kadeti Čukaričkog slavili su pobedu protiv ekipe Real Niš na terenu SC “Rakovica” u meču 12. kola. Brđani su bili bolji rival tokom celog susreta, imali su inicijativu i šanse, a tri su pretočili u golove.

Domaći su u vođstvo došli već u 16. minutu kad je pogodio Dario Grgić, a u 39. minutu prednost je duplirao Strahinja Vićević. U drugom poluvremenu, pogotkom Mitra Ergelaša u 50. minutu postavljen je konačan rezultat.

Čukarički – Real Niš 3:0 (2:0)

Strelci: 1:0 – Dario Grgić u 16, 2:0 – Strahinja Vićević u 39. i Mitar Ergelaš u 50. minutu.

Teren: SC Rakovica. Gledalaca: 100. Sudija: Jelena Međedović. Pomoćnici: Aleksandra Milojević i Bojana Šćepanović.

ČUKARIČKI: Kožul, Rogan, Kadijević, Petković, Drezgić (od 43. Nikolić), Vićević, Đukić (od 74. Sekulić), Grgić (od 65. Aćimović), Baić (od 46. Šare), Ergelaš, Stajković (od 69. Ilić).

REAL NIŠ: Vukadinović, Marković, Pavlović (od 59. N. Bogdanović), Ve. Bogdanović, Stojković, Đorđević (od 53. Petrović), Kačar (od 79. Milosavljević), Mitić, Vu. Bogdanović, Ahmeti (od 77. Ristić), Đinđić (od 65. Živić).

Voždovac 2 : 0 Rad
Spartak ŽK 1 : 1 Zemun
Partizan 1 : 0 Kiker
Radnički (Z) 1 : 5 Apolon 4
Crvena Zvezda 5 : 0 Vojvodina
Sloboda 3 : 0 OFK Beograd