Sedmica omladinaca Čukaričkog protiv Inđije!

Sedmica omladinaca Čukaričkog protiv Inđije!-MarkoRakonjac-

Čukarički – Inđija 7:0 (4:0)

Strelci: 1:0 – Nikčević u 17, 2:0 – Nikčević u 24, 3:0 – Rakonjac u 34, 4:0 – Rakonjac u 52, 5:0 – Kamenović u 59, 6:0 – Kamenović u 66, 7:0 – Radojičić u 86. minutu.

Teren: SC Rakovica. Gledalaca: 100. Sudija: Andrija Stojanović. Pomoćnici: Novak Novaković i Miodrag Miljković. Žuti karton: Bakić.

ČUKARIČKI: Mićović, Ignjatović (od 61. Lončar), Kamenović, Bakić, Radojičić, Fratrović, Terzić (od 55. Daničić), Nikčević (od 55. Veličković), Radovanović (od 61. Živanović), Mihailović, Rakonjac (od 55. Ristović).

INĐIJA: Lazić, Bobar, Tepavčević, Vidaković (od 38. Cbijanović), Rašević, Koštić, Avramović (od 75. Grubješić), Dubajić (od 46. Zeljković), Jovišić (od 29. Puzić), Milinković (od 80. Rukavina), Živković.

Omladinci Čukaričkog slavili su osmu pobedu u devet prvenstvenih mečeva, te su sačuvali vodeću poziciju. Protiv Inđije ekipa Velička Kaplanovića bila je sjajna, iako bez prvog strelca Milutina Vidosavljevića. Čukarički je brojao do sedam protiv Inđijaca, a zanimljivo da su trojica igrača postizala po dva gola.

Najpre je to učinio Nikčević u 17. i 24. minutu, nadovezao se Rakonjac golovima u 34. i 52, a potom je isto učinio i Kamenović u 59. i 66. minutu. Seriju je zatvorio Radojičić, pogotkom četiri minuta pre kraja susreta. U narednom kolu Čukarički će gostovati Brodarcu, 6. oktobra, u jednom od derbija desetog kola Omladinske lige Srbije.

Brodarac 4 : 2 Voždovac
Čukarički 7 : 0 Inđija
Radnički (N) 4 : 3 Crvena Zvezda
Dinamo (P) 5 : 5 Trajal
OFK Beograd 0 : 2 Partizan
Vojvodina 2 : 0 Spartak ŽK
BASK 0 : 0 Rad
Jedinstvo 0 : 1 Internacional