Radnik dominantno do osmine finala Kupa Srbije
U Surdulici je u meču šesnaestine finala Kupa Srbije viđen južnjački duel, pošto su igrali Radnik i Radnički iz Pirota, a očekivano je slavio domaćin, rezultatom 5:0.
Iako je u prvom poluvremenu trećeligaš igrao dobru odbranu i primio samo jedan gol i to u ranoj fazi meča, u 13. minutu, nakon pauze je favorit proigrao. Tako se tokom prvih pola sata drugog dela igre mreža Radničkog tresla čak četiri puta.
Strelci za klub iz Surdulice bili su Bojan Bojić, Dušan Pantelić, Filip Stojanović, Frensis Keremeh i Igor Zlatanović.
Ovom pobedom Radnik se plasirao među 16 najboljih ekipa u najmasovnijem takmičenju. Dueli osmine finala zakazani su za 24. oktobar, a ime rivala Surduličani će saznati nakon žreba.