Pl: Mitrović donio bod Fulamu

Fulam i Votford podijelili su bodove u prvoj utakmici šestog kola engleske Premijer lige. Meč na ''Krevin Kotidžu'', završen je rezultatom 1-1.

Gosti su sjajno otvorili susret. Već u drugoj minuti na asistenciju Vila Hjuza, precizan je bio Endi Grej. U nastavku prvog poluvremena viđen je dobar fudbal sa obje strane i bilo je prilika i za jedne i za druge. Vijeto nije bio precizan za domaćina a Hjuz za goste.

Fulam je u nastavku igrao još otvorenije i pokušavali su da dođu do izjednačenja. Bilo je defanzivnih propusta ali Votford to nije umio kazniti. U 78. minuti, trud se Fulamu isplatio. Vijeto se izborio za jednu ''ničiju'' loptu, pronašao Mitrovića, koji petom golom u sezoni pogađa za 1-1. Do kraja susreta, Fulam je bio bolji, Mitrović je pogodio i prečku ali promjene rezultata nije bilo.

Fulam sada ima pet bodova dok je Votfordu ovo 13. bod ove sezone.