Zvezda sve bliža višem rangu

Utakmica 25. kola OFL Kraljeva između Zvezde Čukojevac i Miločajca iz Miločaja završena je rezultatom 2-1 u korist domaće ekipe to jest Zvezde. Utakmica puna naboja i neizvesnosti. Tome je doprineo i glavni sudija Racić sa par diskutabilnih odluka na štetu obe ekipe posebno u prvom poluvremenu. Gosti su posle greške igrača Zvezde u svom šesnaestercu došli do prednosti, igrao se 15 minut utakmice. Od tog trenutka gostujuća ekipa Miločajca se odlučila na defanzivnu igru. Ređale su se šanse ispred gostujućeg gola ali mreže su mirovale do kraja prvog poluvremena. Drugo poluveme domaća ekipa Zvezde počela ja strahovitim napadima na gostujuči gol. Posle pregršt šansi napadač Zvezde Miroslav Radonjić pogadja gornji desni ugao gostujućeg gola i poravnava rezultat na 1-1, igrao se 60. minut utakmice. Ovaj pogodak domaćim igračima dao je krila. U 75. minutu sudija Racić dosudio je penal za Zvezdu posle neopreznog starta jednog od gostujućih igrača. Ponovo je strelac bio Miroslav Radojnić zvani Beli. Još jedan sporni detalj je bio u 85. munutu kada je poništen gol Zvezde zbog navodnog ofsajda. Utakmica je mirno privedena kraju a Zvezda iz Čukojevca je pretekla Stubal pet kola pre kraja sezone i nalazi se na dobrom putu da predje u viši rang.

Za Zvezdu nastupili su Z.Vulović, D.Radonjić, M.Radonjić, M.Radonjić, Jelić, Koturović, Pešterac, Premović, N.Radonjić, D.Radonjić, Velimirović.

Jovo Kursula 1 : 1 Budućnost
Bogutovačka Banja 2 : 3 Zgodačica
Zvezda 2 : 1 Miločajac
Musina reka 2 : 2 Omladinac
Progorelica 5 : 2 Kablar
Stara Čaršija 0 : 1 Tavnik