JOL Zapad: Napredak - Bobište 0:4

U utakmici koja je za gosta bila ,biti ili ne biti, fudbaleri Bobišta su više nego zasluženo dobili na vrućem terenu u Bogajevcu domaći Napredak sa 4:0. Od samog starta gosti su zaigrali ofanzivno rešeni da što pre otključaju bravu fenjeraša. Poveli su gosti u 11. minutu iz opravdano dosudjenog jedanesterca, Milosav Kontić junak današnje utakmice nepropisno je zaustavljen u šesnaestercu domaćina, a siguran izvodjač bio je Milan Djurić. Domaći su u prvom poluvremenu pripretili Bobištu dva puta preko veterana Tašića, ali je golman Krasić bio na svom mestu.

U drugom delu znatno bolji i dinamičniji fudbal. Domaći imaju dobru šansu u 52. minutu, ali neprecizan je bio Krstić. U 61. minutu 0:2 za gosta, Stamenković strahovitim udarcem sa oko 20 metara pogadja levi gornji ugao gola golmana Petrovića. Dobru loptu iskusnog Sokolovića, Kontić rutinskom egzekucijom u maniru rasnog strelca sprovodi u mrezu za 0:3 u 75. minutu. Tačku na ovaj susret stavio je u 90. minutu mladi Marko Milovac, koji je u igru ušao samo četiri minuta ranije posle pauze od šest meseci posle teškog preloma noge. Sve u svemu, zaslužena pobeda gostujućih fudbalera, koji  nastavaljaju borbu za plasman u Prvu Jablaničku okružnu ligu.

Bogojevce - Igralište Napredka. Gledalaca: 120. Sudija: Stojković Miloš (Grdelica). Strelci: Djurić u 11. minutu, Stamenković u 61. minutu, Kontić u 75. i Milovac u 90. minutu za Bobište.

NAPREDAK: Petrović, Janković, Stefanović, Tomić, Stefanović B, Tasić, Krstić, Sevdić, Stanković, Cvetković, Novaković.
BOBIŠTE: Krasić, Jovanović P, Stojković (od 60. minuta Jovanović M, Marjanović, Zdravković D, Sokolović (od 77. minuta Petković), Djurić, Zdravković M, Kontić (od 86. minuta Milovac), Stamenković, Djordjević.

Radnički 0 : 5 Šumadija
Čekmin 3 : 0 Mladost
Sloboda 1 : 1 Sloga
Napredak 0 : 4 Bobište
Železničar 2 : 3 Jablanica
Plantaža 2 : 3 Milanovo