Poraz Igokee na startu priprema

Košarkaši Igokee porazom su otvorili pripreme za novu sezonu. Bolji od Igokee bili su košarkaši Dinamika na turniru u Beogradu.

Igokea je dobro otvorila susret. U prvom poluvremenu izabranici Nenada Trajkovića uspjeli su nametnuti svoj ritam i cijelo vrijeme su održavali vodstvo. Na poluvremenu su imali sedam poena prednosti i djelovalo je da kontrolišu meč. Međutim, u drugom poluvremenu Igokea nije bila prava. Defanzivno su bili veoma loši i primili su skoro 50 poena u drugom poluvremenu. Napad nije bio dovoljno dobar i na kraju je Dinamik došao di preokreta i pobjede, rezultatom 83-75.

Dinamik je do pobjede predvodio Kutlešić sa 21 poenom. Najbolji u redovima Igokee bio je Gevin sa 18 poena, dok je Lešić dodao 16.