PL: Totenhem demolirao Junajteda na ''Old Trafordu''

Fudbaleri Totenhema savladali su Mančester Junajted u gostima sa ubjedljivih 3-0.

Junajted je dobro otvorio meč. Stvarali su prilike preko Lukakua ali nisu mogli doći do gola. Totenhem je odgovarao preko Alija i Mourea li promjene rezultata nije bilo. U završnici prvog poluvremena, Junajted je bio bolji. Pokušavali su i Pogba i Fred ali lopta kao da nije htjela u gol.

Nastavk je počeo veoma šokantno za Junajted i Murinja. U razmaku od tri minute Kejn i Lukas Moura postigli su golove i donijeli su veliku prednost svojoj ekipi. Proba je Murinjo izmjenama promijeniti nešto ali ništa mu nije polazilo za rukom. Iako je Junajted napadao, Totenhem je do kraja postigao još jedan gol. Lukas Moura postigao je drugi gol na utakmici i povisio je na visokih 3-0. To je bio i konačan rezultat utakmice. Totenhem je ovom pobjedom došao do devet bodova i pokazao je da se može boriti za titulu, dok je Junajted ostao na tri boda i ovo im je najgori start sezone u poslednjih 25 godina.