Memorijalni turnir u futsalu u Šimanovcima: Alterm ispustio pobedu

Najzanimljivija utakmica šestog takmičarskog dana Memorijalnog tunira u futsalu „Peđa Gajić“, odn. prvog kola druge faze takmičenja, bila je ona između Alterma (Šimanovci) i Mitrović gradnje (Batajnica). Alterm je bio na domak pobede: 4:5 minuta pre kraja utakmice vodio je 3:1 i kada se činilo da je pobeda na vidiku, usledio je veliki preokret. Mitrović gradnja je uspela ne samo da anulira prednost rivala, već da u poslednjem minutu postigne i odlučujući gol.

Rezultati :  Drugari  - Gremio cablex 9:1 (L. Vujčić 2, Drača 2, Beraković 2, Milešević 1, Milošević 1 i Radojević – Stevanović 1) ; Mitrović gradnja – Alterm 4:3 (Vujasinović 2, Stanković 2 – Jasnić 1, Radosavljević 1 i Popović 1), Max Bet – Caffe M24 2:4 (Krkobabić 1 i Jakšić 1 - Momčilović 2, Belić 1, Glavonjić 1); Skupština Bar – Etno selo Radojčić 1:1 (Kordolup 1 – Marković 1), penali 2:1; Termomont – Velebit 1:3 (Knežević 1 – Popadić 1, Rudić 1, Popović); Fudbalica – Elektroterm Ledine 4:8 (Radivojević 2 i Filipović 2 – Sali 3, Fabijan 2, Stamenković 1, Memet 1 i Bekir 1).