Kamenorezac i dalje na čelu tabele

Na igralištu u Dublju pred oko 100 gledalaca, u derbiju 17. kola OFL Trstenik, sastali su se stari fudbalski rivali domaći Kamenorezac 76 i gostujući klub Rujišnik iz istoimenog mesta. Tokom cele utakmice igralo se otvoreno i pomalo oštrije sa obadve strane, ipak nije bilo ozbiljnijih povreda ali ni više pogodaka, s obzirom na propuštene šanse, pre svega domaćih igrača.

Sve je bilo rešeno u prvom delu susreta, u 15. minutu dubljani dolaze u vodjstvo sa 1:0 pogodkom golgetera ovog kluba Darka Blagojevića, koji je postigao ujedno svoj 22 pogodak od početka prvenstva OFL Trstenik. Drugi pogodak rezultat poluvremena kao i konačan ishod postavio je Nikola Petrašinović u 25. minutu.

Ovaj zanimljiv derbi meč kola vodio je dobro i nepristrasno glavni arbitar Nikola Tripković. Kamenorezac 76 je ovom važnom pobedom i dalje na čelu tabele u OFL Trstenik, prate ga Stara Čaršija i Topoljak koji će u narednom 18. kolu derbija odlučiti ko će biti pobednik i pokušati da ugroze Kamenorezac 76 koji gostuje u Okruglici kod ekipe Borjaka, gde će dubljani pokušati da ostvare povoljan rezultat kako bi odbranili čelnu poziciju.