MOL Kraljevo: Morava(M) - Vrnjci 5:2

Morava i peti meč uzastopno nezna za poraz i polako izlazi iz opasne zone. Protivnik nimalo naivan spreman za nadigravanje i za otvorenu igru. Ovo nije bio dan golmana i jedne i druge ekipe. Gosti prvi dolaze do prednosti pošto je golman domaćih posle šuta kratko odbio loptu na nju natrčava igrač gostiju i lako realizuje ukazanu priliku. Nedugo zatim Puzić lukavim udarcem iz slobodnjaka vara nesmotrenog golmana gostiju za mirniji odlazak na odmor.

Početkom drugog poluvremena u jednom vazdušnom duelu na desetak metara od gola gostiju dolazi do sudara golmana i kapitena Vrnjaca lopta dolazi do slobodnog Đurića koji je iz prve šalje u praznu mrežu. Nakon ovog sudara golman gostiju morao je van terena zbog povrede. Sedamdesetsedmi minut kao da je odredio tok ovog zanimljivog duela. Naime tada zbog drugog žutog kartona igru napušta štoper gostiju zbog prekršaja nad Mršovićem, slobodan udarac izvodi Četrović i majstorijom u bliži ugao pored živog zida vara rezernog golmana Vrnjaca. Još se nije stišalo slavlje i na terenu i u publici gosti smanjuju rezultat na 3-2 iz slobodnog udarca koji je više bio centaršut nego šut, lopta pada ispred golmana domaćih i na iznenađenje svih odseda u mreži. Samo minut dva nakon toga Jović dobija pravovremenu loptu i u situaciji jedan na jedan loptu kroz noge šalje nemoćnom golmanu. Isti igrač je samo nekoliko trenutaka kasnije bio u gotovo istoj situaciji ali nije pogodio. Šta je tada propustio nadoknadio je u 90.minutu svojim drugim golom na meču. I na kraju kada se očekivao poslednji zvižduk glavnog sudije igrač domaćih Mršović dobija drugu javnu opomenu i put u svlačionicu pre ostalih.

Sastav: Jevtović, Milojević, Kovačević, Pavlović, Mi.Mitrović, Mršović, Miličić, Đurić, Puzić (Torlaković), Četrović, Jović.

Morava 5 : 2 Vrnjci
Jedinstvo (D) 0 : 2 Ribnica
Žiča 2 : 0 Mlada krila
Mladost 1 : 1 Granit
Jedinstvo (G) 3 : 1 Gruža
Šumadija 3 : 1 Napredak
Polet 4 : 0 Lazac