Remi u Rimu

Lacio je u Rimu gubio, pa preokrenuo protiv kijevskog Dinama, ali će na revanš u Ukrajinu posle remija u prvom meču - 2:2

Nije bilo prijatno nebesko-plavima kad je Cigankov pogodio u 52. minutu, ali su se Rimljani konsolidovali, te su golovima Imobilea i Andersona posle samo deset minuta vodili.

Ali, Kijevljani su uspeli da uzvrate, izjednačili su golom Moraeša u 79. minutu, ovoga puta Cigankov je bio asistent.

Sergej Milinković-Savić i Dušan Basta (igrao do 74. minuta) su bili starteri u domaćem timu, aktuelni reprezentativac Srbije zaradio je žuti karton na ovom meču.

Sporting je ostvario veliku prednost protiv Plzenja u Lisabonu, te su Česi sad na pragu eliminacije. Portugalce je do trijumfa bez primljenog gola pogurao dvostruki strelac Montero.

Gol viška posle prvog meča ima Lajpcig, koji je u istoimenom gradu bio bolji od Zenita Branislava Ivanovića (igrao čitav meč). Vredne golove postigli su Bruma i Verner. Nadu timu iz Petrograda vratio je Krišćito, četiri minuta pre kraja.

Marsej takođe ima dva gola viška pred gostovanje u Bilbaou, ali su Španci uspeli da jednom zatresu protivničku mrežu, učinio je to Aduzir sa bele tačke. Za francuski tim precizni su bili Okampos (dva puta) i Paje.