Klečanke slavile u Subotici
Odbojkašice Klek-Md-a u okviru 5. kola Super lige ostvarile su pobedu u  maratonskom meču protiv  ekipe  Spartaka iz Subotice rezultatom 3:1, po setovima (22:25, 24:26, 28:26, 22:25).

Od početka utakmice do kraja odbojkašice Klek -Md-a  kontrolisale su meč, opuštanje je bilo u trećem setu pri vođstvu klečanki  od 14-3, kada se mislilo da je utakmica gotova, odbojkašice Spartaka nisu odustajalei preokrenule su set u svoju korist za 2:1. Spartak je  u četvrtom  setu vodio do 12-og poena, ali  odbojkašice Kleka dolaze do svoje  igre i  potpuno zasluženo uzimaju ceo plen na gostovanju u Subotici.

Milorad Kijac je iznenadio postavkom na ovom meču, jer je utakmicu počeo i završio sa dva dizača koji su odlično odradili svoj posao i odigrali ključnu ulogu u ovom meču.

Spartak: Jović 14, Rajlić 34, Sredić 11, Marić, Ilić, Vučković 4, Čičić 2, Prolić 8, Jegdić, Momković, Gogić, Batinić.

Klek: Miljević 15, Đurić, Jelisavčić 5, Džamić 11, Bogdanović 8, Miljević T. 1, Dapčević, Dejanović, Deurić 2, Perović 9, Spasojević 15, Sarić.

U sledećem kolu 19. novembra Klek- Md dočekuje ekipu Vizure.