Prava fudbalska drama na igralištu u Dublju

Odavno nije bilo umesto fudbala igranje sa živcima među igračima ali i navijačima Kamenorezca 76,koji se na svom igralištu u Dublju sastao  sa ekipom FK Mladost iz Male Drenove u prvenstvu OFL Trstenik.U prvom poluvremenu bilo je šasnsi na obadve strane,ali su gosti iz Male Drenove iznenadili domaćine pogodcima Mihajla Savkovića u 17 i 23 minutu,što je bio i rezultat prvog dela ovog dramatičnog susreta.U nastavku posle dogovora u pauzi dubljani su krenuli na sve ili ništa,opet su bili neefikasni,međutim u 47 minutu hladan tuš pogodak i to treći -het trik Mihajla Slavkovića i 3:0 za goste.Razočarenje u gledalištu prekinuo je Darko Blagojević u 57 i 63 minutu smanjeno vođstvo 3:2 i nova nada za Kamenorezac 76.Uz podršku publike uspeli su dubljani da izjednače rezultat u 65 minutu,kakav preokret da bi minut pre kraja susreta prošle prvenstvene sezone najbolji strelac dubljana a danas se oglasio het trikom Darko Blagojević,podigao je gledaoce na noge i doveo svoj tim u vođstvo 4:3 sa kojim se i završila ova prava fudbalska drama.U odbrani su dobro igrali Nikola Ranković,Vlada Janković i Mikica Vidaković.Susret je vodio Nikola Tripković sa pomoćnicima Dušanom Čelićem i Živadinom Nikolićem,dok je delegatsku dužnost profesionalno obavio Slobodan Obradović.Pohvale i gostima koji su imali svoj deo igre.U narednom kolu dubljani gostuju kod ekipe Stevke Božurevke u Božurevcu,a treneri Ljubiša Vidaković i Veroljub Srejić očekuju novu pobedu.U derbiju OFL Trstenik igraće Topoljak i Rujišnik,dugoplasirana odnosno trećeplasirana ekipa na tabeli.