Izgleda da Dukić, ipak, nije bio kriv!!!

Šok terapija otkazom treneru Dukiću nije uspela. Radnički ni posle šestog kola ne zna za pobedu. Budućnost je lako osvojila tri boda. Već u 1. minutu u šesnaestercu Radničkog najbolje se snašao Dimitrijević i postigao pogodak. U 18. minutu prestrogo dosuđen jedanaesterac za domaćina, Dobrijević je iz penala postigao drugi gol. 55.minut 3:0 Nedeljkovićje fenomenalno opalio po lopti koja je završila u gornjem desnom uglu gola. Prvi udarac u okvir gola Radnički je uputio u 69. minutu kada je Matovićev šut glavom odbranio golman domaćih. Počasni gol za Radnički u 79. minutu postigao Grkajac. Tekst i slika: Goran Tričković Kako smo nezvanično saznali danas je u Beogradu jedan visoki funkcioner Radničkog dogovorio da novi trener bude Goran Lazarević, bivši trener Radnika!

Prva liga Srbija 6.kolo:  Budućnost – Radnički 3:1 (2:0)

Stadion Budućnosti u Dobanovcima. Gledalaca oko 400. Strelci: Dimitrijević u 1. Dobrijević u 18. iz penala, Nedeljković u 55. minutu za Budućnost, Grkajac u 79. minutu za Radnički .

Radnički: Bulajić, Matović, Rnić, Ćirić, Nikolić, Tolić, Živanović (od 60. minuta Emeke), Filipović (od 63. minuta Petrov), M. Mančić, Dimitrov (od 67. minuta Grkajac), Spasić. Rezerve: Ilić, Grkajac, Dojkić, Petrov, N. Mančić, Ivković, Emeke.

TSC 4 : 0 Bežanija
Dinamo 1 : 0 Proleter
Budućnost 3 : 1 Radnički (P)
Metalac 2 : 0 Temnić 1924
ČSK Pivara 3 : 1 Sloboda
Jagodina 0 : 0 Inđija
Sinđelić 0 : 0 Teleoptik
Novi Pazar 0 : 1 Radnički 1923