PLS: Inđija - ČSK Pivara 1:0

Gradski stadion, gledalaca oko 600. Sudija: Borko Mijajlović iz Končareva, pomoćnici: Miloje Milićević iz Prokuplja i Aleksandar Marjanović iz Despotovca. Četvrti sudija: Andrija Stojanović iz Beograda. Delegat: Dragan Vavan iz Zrenjanina. Strelac: Nikodijević 12' - Inđija. Žuti kartoni: Marković 65', Nikolić 70' i Mojsilović 66' - Inđija, Ponjević 10' - ČSK Pivara.

Inđija: Knežević, Marković, Ahčin (Vraštanović 71'), Nikolić, Rogač, Nikodijević, Vujasin (K), Mojsilović (Stoiljković 80'), Mlađović, Krstanović (Srbijanac 90+1'), Kovačević. Trener: Spasoje Jelačić.

ČSK Pivara: Tankosić (K), Jević (Stepančev 72'), Drašković, Walidjo, Anđelković, Popović, Ilić (Obasi 68'), Bajić (Potkozarac 45'), Rakić, Ponjević, Anđelković. Trener: Trivo Ilić.

Gledaoci na Gradskom stadionu u Inđiji su imali priliku da odgledaju očekivanu fudbalsku predstavu u "Vojvođanskom derbiju".

U godinama iza nas su to najčešće bile tvrde utakmice na gol razlike, osim u momentima kada se jedna od ove dve ekipe na vreme golgeterski otvori. Takav nagoveštaj je viđen i danas u 12.minutu. Posle jedne duge akcije domaćina, Kovačević i Krstanović su razmenili dupli pas, a bek Inđije, Bojan Kovačević se odlučio na šut sa nekih 20 metara od gola Tankosića. Ne baš jak šut, ali neugodan zbog odskoka lopte, Tankosić možda i greši tom prilikom i odbitak lagano u gol pretvara Nikodijević, 1:0.

Gost je svoj prvi pokušaj da ugrozi Kneževića imao u 14. minutu. Posle kornera lopta stiže do Ponjevića, a ovaj u bekovskom maniru šutira visoko preko gola.

Tri minuta kasnije i ofsajd Nikodijevića. Ovaj igrač je sjajno poslužen od Krstanovića, ulazi u kazneni prostor i čuje se zvižduk sudije. Nije poznato ko je bio u nedozvoljenom položaju jer Nikodijević to sigurno nije. Tek u 38.minutu nova prilika za gol domaćina. Opet je Krstanović, možda i najbolji pojedinac utakmice, uposlio Nikodijevića, trzaj glavom strelca gola, ali je Tanasković budan i vadi loptu koja se uputila tik uz stativu u mrežu. U 40.minutu nije za Inđiju sviran klasičan penal. Posle kornera za dres je vučen Marković koji pokušava da stigne do lopte, ali je ne baš sjajni sudija meča ostao nem.

Inđija je imala još jednu priliku za gol u 42. minutu. Bolju nije mogla imati. Vujasin dugom loptom pronalazi Krstanovića, ovaj meša odbranu gosta, upućuje sa desne strane napada svog tima sjajan centaršut na drugu stativu, tamo usamljen ko doh Mojsilović koji gađa stativu. Sigurno je u glavi već počeo slavlje.

I za kraj prvog dela igre umalo autogol Draškovića. Posle izvedenog slobodnog udarca Vujasina, on loptu skreće tik kraj stative svog gola.

U drugom poluvremenu se domaćin nekako povukao. Gost jalovo nadmoćan posebno u poslednjih petnaestak minuta utakmice. Samo jednom su zapretili i to tek u 83.minutu. Tada je Popović iznenada dobio loptu na glavu. Pokušao je da lobuje Kneževića. Bio je to slab udarac i golman Inđije je tada imao malo rastezanje.

Novi Pazar 2 : 0 TSC
Radnički 1923 0 : 1 Sinđelić
Teleoptik 0 : 2 Jagodina
Inđija 1 : 0 ČSK Pivara
Sloboda 0 : 2 Metalac
Temnić 1924 2 : 0 Budućnost
Radnički (P) 3 : 5 Dinamo
Proleter 3 : 2 Bežanija