Pukovačka konjica pregazila Dunav

Plitak je danas bio Dunav, za laku konjicu Pukovca, koja je bez većih problema donela nove bodove na svoj konto. Golovima Randjelovića u 31. minutu Perića u 60. minutu i kapitena Trajkovića iz jedanaesterca u 85. minutu, Pukovac je pobedio Dunav iz Prahova sa 3:0 i tako nastavio sa odličnim partijama ovog proleća. Do prvog gola koji su domaćini postigli posle nešto više od pola časa igre skoro i da nije bilo šansi, uglavnom se sve dešavalo na sredini terena. Ipak, odličan centaršut Petkovića koristi Randjelović, koji rezantnim udarcem sa oko 10 metara po sredini šalje loptu u gol golmana gostiju. Tada se dešava da se prilikom radovanja sa svojim igračima Randjelović povredjuje i napusta igru. Saznali smo da je u pitanju povreda ramena. Domaćini ipak sigurno privode prvo poluvreme kraju sa prednošću od jednog gola.

Samo što je krenulo drugo poluvreme, mala nesmotrenost  odbrane domaćih, koji obaraju u šesnaestercu napadača gostiju i što je za sudiju Nemanju Djurdjevića iz Kruševca bilo dovoljno da pokaže nabelu tačku. Medjutim šut Puljecovića golman Pukovca Stošić bravurozno zaustavlja, što je bio signal da publika pozdravi svoje ljubimce snažnim povicima i aplauzima. U 60. minutu sevnula je kontra Pukovca, a na scenu stupa Stefan Perić koji pretvara svoju priliku u 2:0 za domaće. U 85. minutu, glavni sudija Djurdjević pokazuje po drugi put opravdano na belu tačku, ali ovoga puta za Pukovac. Kapiten Trajković za razliku od svog kolege iz Prahova realizuje najstrožu kaznu  i to je nedostižnih 3:0.

Pukovac u narednom kolu igra protiv lidera ekipe Temnića u Varvarinu, dok Dunav dočekuje niški Car Konstantin.

Car Konstantin 3 : 1 Moravac Orion
Trstenik PPT 2 : 1 Radan
Timok 0 : 0 OFK Sinđelić
Sloga (D) 0 : 0 Ozren
Vlasina 1 : 3 Jedinstvo (B)
Pukovac 3 : 0 Dunav
Tabane 1970 1 : 3 Temnić 1924
Radnički (S) 2 : 1 Jedinstvo (P)