Pobeda Kopljara u Zagorici

Nakon dva uzastopna gostovanja (na kojima su ostvarili polovičan učinak) fudbaleri Sloge porazom su započeli polećnu premijeru pred svojim navijačima, pošto su izgubili od (po njih uvek neugodne) ekipe Kopljara rezultatom 1:2. To je sedmi poraz Zagoričana (uz jedan remi) u predhodnih deset međusobnih susreta sa Kopljarcima.

Prvu izgledniju priliku na meču imali su domaći. Gušić je (posle kornera Stevanovića ) glavom sa 10-ak metara šutirao preko gola. Samo minut kasnije gosti su izveli gotovo identičnu akciju. Savić je centrirao iz kornera, a Nedić sa 12-13 metara savladao Jelesijevića. Vođstvo gostiju duplirao je Savić (lepim i preciznim udarcem sa 25 metara poslao loptu u gornji desni ugao golmana Sloge). Posle toga usledio je period nešto angažovanije igre domaćih (udarce J.Petorvića i Mijovića odbranio je  golman Radivojević). Fudbaleri Kopljara su na odmor mogli i sa ubedljivijom prednošsu,ali je Jelesijević u dva navrata zaustavio udarce Gajića  (prvi sa 5, a drugi sa 10 metra).

Drugo poluvreme donelo je nepovezanu igru, mnogo netačnih dodavanja i dosta duela na svakom delu terena. Domaći su stigli do gola u 68.minutu, kada je Č.Petrović sa 10 metara savladao Radivojevića. I gosti su umali priliku u 79. minutu preko Pantelića, ali je njegov udarac zaustavio Jelesijević. Poslednju priliku za izjednačenje domaći su propustili u sudijskoj nadoknadi vremena, Milovanović je sa 7-8 metara šutirao preko gola.

Sloga (Zagorica) - Kopljari 1:2

Igralište u Zagorici. Gledalaca oko 90. Delegat:Goran Đokić (Topola). Sudija:Miloš Jovanović (Božurnja), pomoćnici:Aleksandra Stanojević (Maskar) i Miljana Nikolić (Belosavci). Strelci:Č.Petrović u 68.minutu za Slogu, a Nedić u 13. i Savić u 23.minutu za Kopljare. Žuti kartoni:Dimitrijević, Miijović, Jelesijević (Sloga), Matijević (Kopljari).

Sloga: Jelesijević, Stevanović, Popović (od 46. Ž.Jovanović), Gušić, Dimitrijević, Mijović, J.Petrović, MiIovanović, Č.Petrović, V.Petrović, N.Jovanović (od 46.Lekić).

Kopljari: Radivojević, B.Đurković, Radović, Nedić, D.Đurković, Radovanović, Savić, Pantelić, Matijević (od 83.Vasiljević), Maksimović, Gajić.

Ranilović 2 : 2 Šamot
Sloga 1 : 2 Kopljari
Šumadinac (N) 4 : 0 Jasenica
Žabare 0 : 3 B 2000
Plaskovac 4 : 3 Šumadinac (S)
Mladi rudar 1 : 1 Brezovac