Zaslužena pobeda Ribnika

U 14. prvenstvenom kolu Prve Rasinske okružne lige, domaći Ribnik je zasluženo posle bolje i kvalitetnije igre savladao ekipu Mladi Radnik iz Bačine rezultatom 5:1, poluvreme 3:0 za domaće. Ribničani su tokom celog susreta bili dominantni i tako su osvojili tri nova važna boda koja su ih postavila na treću poziciju tabele sa ukupno osvojenih 23 boda. Sudijska trojka koju je predvodio glavni arbitar Miloš Bulatović, sa pomoćnicima Mirkom Karićem i Sašom Digićem, dobro je i korektno obavila svoj posao. Pogodke za Ribnik postigli su Đonić u 15. minutu, Dimitrijević u 38, Trnavac u 42, Vojinović u 63. i Ilić u 80. minutu utakmice. Dok je Đorđević postigao počasni pogodak za ekipu Mladi Radnik iz Bačine. Ribničani u sledećem 15. kolu gostuju kod ekipe Šanac, a Mladi Radnik dočekuje Naupare i jedni i drugi očekuju povoljne ishode ovih susreta.