Fap- Zlatar 1:0
Današnjom pobedom od 1:0 FAP je skoro sa obe noge u novofrmiranoj zoni , a gosti iz Nove Varoši izgubili su i teoretske šanse da iduće sezone igraju u ligi sa „kamiondžijama“, već će se posle dužeg niza godina provedenih u zoni naći u okružnoj ligi gde im je po prikazanoj igri u ovoj sezoni i mesto.Kako je današnji meč počeo sve je ličilo da će gledaoci na stadionu kraj Lima videti goleada jer je FAP poveo već u 3. minutu, a na kraju se ispostavilo da je taj gol rešio pobednika utakmice. Luković je ušao u šesnaesterac, Cuparić ga sa leđa povlači za dres, a sudija Bojović pokazuje na belu tačku sa koje je precizan bio iskusni Janović.Posle primljenog gola gosti igraju klasičnu „bunkericu“, pa tako FAP teško dolazi do izgledne prilike za postizanje gola. Uglavnom se pokušavalo šutevima iz daljine koji su završavali pored gola. Konačno su „kamiondžije“ u 39. minutu uspeli odličnom akcijom da razbiju odbranu Zlatara i dođu u idealnu priliku za gol. Stanković je dobro centrirao sa desne strane, a Luković je promašio celu loptu koja bi da ga je pogodila u nogu ušla u gol. U nastavku akcije lopta dolazi do Marića koji pronalazi usamljenog Stevanovića koji se spetljao ispred Buljugića tako da je se sa 1:0 otišlo na poluvreme.
U drugom poluvremenu slična situacija na terenu, samo što je FAP igrao više od pola sata sa igračem manje, jer je odlični sudija Bojović iz Lučana , Lukoviću pokazao drugu javnu opomenu zbog nespretnog starta. Gosti su se branili, a igrači FAP-a pokušavali su na sve načine da dođu do drugog gola, što se kako se kasnije ispostavilo nije ostvarilo. Najpre je Luković u 52. minutu šutirao sa dvadesetak metara, ali Buljugić je bio na visini zadatka. I Stevanović je imao dobru priliku koji minut kasnije, ali lopta odlazi pored gola. Lujić samo što je ušao u igru u 65. minutu imao je dobre dve prilike, ali opet Buljugić izlazi kao pobednik. Pokušali su i gosti par puta da iz kontra napada ugroze gol FAP-a, ali nisu mogli da prođu pored stamene odbrane "kamiondžija“ predvođene kapitenom Feridom Slatinom. Po završetka meča oko 500 gledalaca aplauzom je poželelo srećan put igračima FAP-a u novoformiranu ligu, a gostima u okružnu ligu Zlatiborskog okruga.