Još dva remija Krupe na Zlatiboru

Nakon jučerašnjeg remija sa ruminskim Gaz Metanom (2:2), fudbaleri Krupe danas su na Zlatiboru odigrali neriješeno 1:1 sa beogradskim Radom.

Nakon prvih 45 minuta bez golova, Rusmir je u 53. minutu pogodio za vođstvo Beograđana. Dvadesetak minuta kasnije na 1:1 izjednačio je Marušić, a isti igrač imao je u finišu utakmice priliku da donese slavlje Krupi, ali je prečka bila saveznik fudbalerima Rada.

Ekipa Slobodana Starčevića tako je dio priprema na srpskoj ljepotici završila bez poraza, a tim iz Krupe na Vrbasu teren nije napustio pognute glave već 27 utakmica!

Ekspedicija Krupe nakon boravka na Zlatiboru vraća se kući, gdje je trenirati do početka debitantske sezone u Premijer ligi BiH i utakmice protiv Mladosti iz Doboj Kaknja 23. jula.