Gradska liga Kraljevo: Magnohrom častio goste petardom

Fudbaleri Magnohroma su ostvarili visoku pobedu, osvojili tri boda i smenili svog protivnika na drugoj poziciji tabele Gradske lige Kraljevo. Malo ko je očekivapo ovako ubedljiv trijumf pulena trenera Novice Krstića posebno kada su gosti sredinom poluvremena uspeli da poravnaju rezultat golom Čolovića. Pre toga mrežu Mladosti načeo je Čingelić koji je do kraja prvog dela susreta postigao i drugi pogodak. U nastavku nešto ubedljivija igra Mladosti koji su svakako u pauzi dobili prekor svog kouča Radeta Stefanovića. Stvorili su i dve polušanse pa su jednom i pogodili prečku. Za to vreme ni domaćini nisu sedeli skrštenih nogu. Najpre je strelac bio Debeljak koji je nekoliko trenutaka pre gola zamenio Čingelića, pet minuta kasnije mrežu gostiju zatresao je i Šćepović a konačan rezultat postavio je Filip Đokić. U oba slučaja dosta udela kao asistent imao je neumorni Marko Rakić. Na kraju velika radost velikog broja gledalaca koji su najpre proslavili pobedu Novaka Đokovića na Roland Garosu a potom i pobedu svojih ljubimaca.

Radost podeljena sa vernim navijačima Foto: Stole

MAGNOHROM - MLADOST (VRDILA) 5:1 (2:1)

KRALjEVO - Strelci: 1:0 Čingelić u 8, 1:1 Čolović u 21. 2:1 Čingelić u 41. 3:1 Debeljak u 65. 4:1 Šćepović u 70. 5:1 u 76. Stadion: S. C. Magnohrom. Sudija: Stanko Ostraćanin (Kraljevo) 8. Žuti kartoni: M. Petrović, Marinković (Magnohrom), Aleksić, Terzić (Mladost V). Igrač utakmice: Saša Čingelić (Magnohrom)

MAGNOHROM: D. Petrović 7, Rakić 8, M. Petrović 7 (Pantelić -), F. Đokić 7, Dimitrijević 7,5, D. Đokić 7, Marinković 7,5, Brekčić 7,5, Mijailović 7 (Denić -), Čingelić 8 (Debeljak 7,5), Šćepović 7,5

MLADOST (V): Gajić 6,5, Milišić 6,5 (Anđelković -), Aleksić 6,5 Sretenović 6, Dimitrijević 6, Terzić 6 (Stefanović -), Terzić 6,5, Čolović 7, Gračanacc 6,5, Tanasković 7, (Savić 6).