Minimalna pobeda Kamenoresca 76

U odigranom vanrednom 26. kolu Druge Rasinske okružne lige fudbaleri Kamenoresca 76 iz Dublja, uspeli su da kao domaćini na igralištu u Donjem Ribniku, minimalnim rezultatom 2:1 savladaju ekipu Rubina iz Zalogovca. Susret je pred 50 gledalaca vodio glavni sudija Stefan Topolac  iz Trstenika dok je dužnost delagata obavljao Miodrag Spasić iz Varvarina. Zanimljiv i pravi prvenstveni susret domaćini su sa dva pogodka u prvom delu utakmice, u 37. minutu Mirko Ilić i u 44. minutu Nikola Đukić obezbedili pobedu.

FK Kamenorezac 76 Dublje

Gosti su u 63. minutu ublažili poraz pogodkom Jevremovića. Posle neuspešnih igara dubljani su vodeću  poziciju prepustili OFK Gnjili a drugo mesto Donjem Kopaoniku i sada se nalaze na trećem mestu sa 37 bodova. U narednom 27. kolu gostuju kod Omladinca gde očekuju povoljan rezultat. Treba reći i to da je u 75. minutu posle izmene igrača za Kamenorezac 76 debitovao Dušan Pecić.

OFK Gnjila 4 : 2 Polet 57
Varvarin 4 : 2 Sloga
14. Oktobar 4 : 1 Stari Trstenik
Kamenorezac 76 2 : 1 Rubin (Z)
Beli Orlovi 0 : 3 Omladinac
Mladost 4 : 0 Trudbenik