Kamenorezac 76 pobednik opštinskog KUP-a

Iako im u poslednjim prvenstvenim utakmicama ne ide prema planu jer su vodeću poziciju na tabeli Druge rasinske okružne lige prepustili OFK Gnjili a drugo mesto Donjem Kopaoniku, pa su pali na treće mesto,fudbaleri Kamenoresca 76 iz Dublja,uspeli su u finalu KUP-a OFS Trstenik da savladaju do tada favorizovanu ekipu Poljoprivrednika iz Počekovine,ali posle izvođenja jedanaesteraca rezultat 4:3 ZA dubljane. Susret je odigran u Trsteniku na stadionu kraj Morave,a pratilo ga je 150 gledalaca, utakmicu je vodio glavni sudija Miloš Nedeljković iz Trstenika. Prvo poluvreme pripalo je prema prikazanoj igri favoritu iz Počekovine, koji su na početku propustili da realizuju dve šanse za pogodak, a u 47. minutu posle obaranja Župca u šesnaestercu Poljoprivrednika,sudija je pokazao na belu tačku, međutim kapiten dubljana Nikola Pecić nije realizovao ovu stopostotnu priliku, golman Marko Nikolić odbranio je njegov šut.

FK Kamenorezac iz Dublja pobednik opštinskog KUP-a Trstenik

U drugom delu iskusni Predrag Vasić imao je čak četiri šanse za pogodak ali ih nije iskoristio,golman Kamenoresca Zvonko Lazarević je briljirao svojim odbranama posle nerešenog rezultata na kraju Lazarević je odbranio dva penala i postigao jedan pogodak za svoju ekipu, pa je proglašen za igrača utakmice. Tako je Kamenorezac 76 pobedama u KUP OFS Trstenika iznenadio svoje protivnike i zasluženo osvojio pehar koji je kapitenu Nikoli Peciću, predao predsednik opštine Trstenik Miroslav Aleksić. Strelci za Kamenorezac 76 bili su Pecić, Ilić, Lazarević i Nikolić a za Poljoprivrednik iz Počekovine Šljivić, Milosavljević i Jovanović.

OFK Gnjila 4 : 1 Stari Trstenik
Sloga 2 : 2 Rubin (Z)
Polet 57 4 : 0 Omladinac
Kamenorezac 76 1 : 1 Trudbenik
Beli Orlovi 6 : 4 Mladost
Donji Kopaonik 2 : 0 Rubin (DS)