FAP – Dragačevo 3:1
Fudbaleri FAP-a i ovog vikenda sklinuli su još jednu ekipu sa prvog mesta Moravičke zone. Nakon pobede prošlog vikenda u Užicu nad do tada prvoplasirinam Jedinstvom, „kamiondžije“ su ovog vikenda u najboljem izdanju u poslednjih nekoliko godina deklasirale „trubače“ iz Guče i tako im srušili sve snove o plasmanu u Srpsku ligu Zapad.
Prvo veće uzbuđenje viđenjo je u 12. minutu. Šiljak je nespretno intervenisao ispred Vuletića koji je loptu glavom poslao za malo pored gola. Potom je usledila ofanziva igrača FAP-a. Najpre je Luković dobro šutirao, ali isprečio se odlični Đogatović na golu Dragačeva. Zatim i Stanković atakuje, ali lopta odlazi pored gola. Konačno u 34. minutu FAP dolazi do prednosti . Posle odlično izvedenog kornera sa leve strane na pravom mestu je bio Slatina koji glavom pogađa za 1:0. Do kraja prvog dela i jedni i drugi imali su po jednu polupriliku, ali mreže su ostale da miruju.
U drugom delu prvi su gosti zapretili preko Vuletića, ali opet je Šiljak bio na visini zadatka, da bi kapitulirao u 56. minutu kada se Bukumirović iskrao odbrani FAP-a i pogodio sa desetak metara za 1:1. Igrače FAP-a pogodak Dragačeva nije poremetio, već su počeli da atakuju sve žešće ka golu Đogatovića. Marić u 57. minutu pogađa stativu. Zatim i Luković dobro šutira, ali lopta neće u gol. Potom i gosti imaju dve dobre šanse kada Šiljak pokazuje zašto je i dalje jedan od najboljih golmana na našim prostorima. U 61. minutu Stanisavljević dobro šutira sa dvadesetak metara, a Šiljak majstorski interveniše. Dva minuta kasnije Vuletić rukom šalje loptu ispred sebe. Slabi sudija Pavlović pušta da se nastavi igra, a Šiljak opet majstorski interveniše. Samo što je ušao u igru u 64. minutu Lujić postiže pogodak za prednost „kamiondžija“ iz opravdano dosuđenog penala. Pre toga Janović je glavom udario loptu, a na njenom putu ka praznoj mreži rukom je zaustavlja Slavković, tako da sudija Pavlović ovoga puta nije imao drugo rešenje nego da pokaže na penal. Igrači FAP-a nisu se zadovoljili sa prednošću od 2:1. Nastavili su i dalje da atakuju i to im se isplatilo u 73. minutu. Vulević je tačnim pasom pronašao Lukovića na šesnaest metara. Luković šutira, Đogatović odbija loptu, ali samo do fudbalske legende, Ljupka Lujića koji pogađa za 3:1. Do kraja meča Dragačevo je krenulo na sve ili ništa, ali nisu mogli da priđu golu FAP-a pored stamene odbrane predvođene kapitenom Slatinom. Mogao je Lujić u 83. minutu da rezultatski dotuče goste. Vulević ga j eodlično proigrao, a kada je ovaj trebao da šutira Pavlović je na iznadjenje svih prisutnih svirao ofsajd na signalizaciju pomoćnika Nedeljkovića.
U odličnoj fudbalskoj predstavi pred 1500 gledalaca za FAP su igrali: Šiljak, Slatina, Marić, Stevanović, B.Šalipur, Janović, Spasojević, Pantović(Spasenić), Luković, Alihodžić(Vulević) i Stanković(Lujić).