Kačarevci čuvaju vrh tabele

Fudbaleri Kraljevićeva imali su više od igre i prilike i zasluženo su ostvarili još jednu pobedu u pohodu na prvo mesto Vojvođanske lige. Pobednik je odlučen u prvih 20 minuta igre kada su Kačarevci postigli tri pogotka u mrežu Temerinaca. Opuštenija igra u nastavku domaćih kažnjena je sa dva pogotka gostiju, ali četvrtim golom Vučkovića osigurana je pobeda domaćina.

Kraljevićevo – TFK Temerin 4:2 (3:0)

Hala sportova. Gledalaca: 150. Sudije: Daniel Šipoš (Vršac), Blagoje Mijailović (Vršac). Strelci: 1::0 Stojanovski u 3, 2:0 Ilić u 16, 3:0 Zlatanović u 19, 3:1 Letić u 22, 3:2 Zoraja u 26, 4:2 Vučković u 31 minuti. Žuti kartoni: Nikolovski, Ajder, Vučković (Kraljevićevo), Zoraja (TFK Temerin), Crveni karton: Ubović u 30 minuti (TFK Temerin). Nagomilavanje prekršaja: Kraljevićevo 6 (3-3), TFK Temerin 8 (3-5).

Kraljevićevo: Cvetković, Nikolovski, Pejčinović, Vučković, Stojanovski, Miljanović, Ilić, Zlatanović, Ajder, Stošić.

TFK Temerin: Tomić, Zoraja, Karać, Letić, Ubović, Došen, Muljajić, Gajica, Dakić, Malešević, Bajić.