Prijateljska utakmica: Hajduk - Donji Srem 4:3

Zbog nesporazuma sa OFK Beogradom, mladi fudbaleri Donjeg Srema igrali su prijateljsku utakmicu sa kombinovanim seniorskim timom Hajduka sa Liona, umesto sa vrnjacima OFK Beograda. Bez obzira na očiglednu razliku u godinama, izabranici Nebojše Jovanovića pružili su sasvim zadovoljavajući otpor renomiranijem rivalu.

Hajduk je poveo u 21. minutu lepim pogotkom Domonjića, kada je šutem sa 25 metara poslao loptu pod samu prečku gola Vračeviča. Šut N. Jovanovića u 35. minutu bio je i snažan, ali i precizan. Fizički jači fudbaleri beogradskog zonaša dominirali su i u nastavku utakmice, kada su golovima Mijića i Radisavljevića došli do više nego ubedljive prednosti. Ipak, omladinci Donjeg Srema nisu se predavali. U 80. minutu Ivković je lepo proigrao Nebrigića, kojem nije bilo teško da smanji na prednost Hajduka. Par minuta kasnije posle šuta Nebrigića, golman rivala kratko odbija loptu do Vidovića i to je bilo već 2:4! Da Vidović ima potencijala videlo se i u 85. minutu, kada je postigao svoj drugi, odn. treći gol Donjeg Srema.

Omladinci Donjeg Srema nastavljaju sa žestokim ritmom odigravanja kontrolnih utakmica. Sledeći rival su vrnjšaci Crvene zvezde u petak, 26. februara, na pomoćnom Stadionu „Rajko Mitić“.

STRELCI: 1:0 Domonjić u 21, 2:0 N. Jovanović u 35, 3:0 Mijić u 52, 4:0 Radisavljević u 75, 4:1 Nebrigić u 80, 4:2 Vidović u 80, 4:3 Vidović u 85. minutu. BEOGRAD: pomoćni teren OFK Beograda. GLEDALACA: 50. SUDIJA: Darko Mladenović (Beograd).

HAJDUK: Đurić, Petrović, Vasić, Zupković, Miljković, Milić, Domonjić, N. Jovanović, Marjanović, Šaponjić, M. Jovanović. Igrali su još: Trkulja, Resimić, Radisavljević, Bici, Radojčić, Stojanović, Mobeljić, Majkić i Mijović.

DONJI SREM: Vračević, Najić, Ivković, Vojkić, Radovanović, Milijević, Nebrigić, Ilić, Joldžić, Tešanović, Vidović. Igrali su još: Jorgić, Lazić, Šolaja, Cvetković, Despotović, Vidakov, Gemeri, Božić, Tošić i Gajić.