Prijateljska utakmica omladinaca: Donji Srem - Rad 2:1

Zanimljiva utakmica omladinaca Donjeg Srema i Rada (koji se nalazi na pripremama u obližnjem Vrdniku). Iako je diktirao tempo i imao više od igre i nekoliko sjajnih prilika, Rad je poražen i potvrdio pravilo da ne pobeđuje uvek bolji. S druge strane, u igri izabranika Nebojše Jovanovića još uvek dosta toga što bi trebalo ispraviti. Gosti su poveli golom Vujovića iz kaznenog udarca u 48. minutu. Na izjednačenje se nije dugo čekalo, da bi „sve zasladio“ Racković šutem sa oko 20 metara u 81. minutu.

STRELCI: 0:1 Vujović u 48. iz kaznenog udarca, 1:1 Vidović u 53, 2:1 Racković u 81. minutu. RUMA: Igralište Jedinstva. GLEDALACA: 50. SUDIJA: Vladimir Knežević (pomoćni trener Rada)

DONJI SREM: Timotić, Vojkić, Radovanović, Ivković, Vidović, Šolaja, Tešanović, Milijević, Joldžić, Cvetković, Vidović. Igrali su još: Despotović, Ilić, Najić, Božić, Tošić. Nebrigić, Ristivojević, Gemeri, Lazić, Gajić i Racković.

RAD: Pribić, Supić, Nikolić, Ivković, Maksimović, Milan Stojanović, Marko Stojanović, Gluščević, Trifunović, Mihajlović, Mustafa. Igrali su još: Đokić, Jokić, Todorović, Roganović, Kilibarda, Popović, Vujović, Bahun, Kačarević i Novaković.