Obrežani sigurni protiv Lugomira
 Tvrda prvenstvena utakmica starih sportskih prijatelja koja je rešena u 31 minutu kada je Marko Kolarević oštro centrirao a kapiten Slađan Mladenović poslao loptu pod prečku.Domaći mnogo bolji u prvom delu a šanse su propustili i Miloš Mihajlović i Marko Kolarević ,dok je drugi deo pripao gostima iz Rakitova koji osim dve poluprilike nisu ozbiljnije ugrozili gol Ostojića.

Slava Petrović napušta klub

Skupština u decembru   Pored utakmice publiku u Obrežu najviše je interesovala vest da dugogodišnji sportski direktor Kluba Slava Petrović posle sedam uspešnih zonaških sezona napušta klub ,jer želi da se aktivnije bavi politikom tj da preuzme mesnu zajednicu jednog od najvećih srpskih sela. Generalni sekretar kluba Zoran Brkić koji je živa legenda kaže da je to ogroman hendikep za Obrežane jer kako kaže "Nema prave zamene za Petrovića.

Juhor - Lugomir (Rakitovo) 1:0 (1:0)

Strelac: 1:0 Mladenović u 31 minutu. Stadion Juhora gledalaca 150. Sudija Slađan Kojadinović (Despotovac9 7,5.

JUHOR: Ostojić 7,Radonjić 7,Vuković 7,Volin 7, Stojković 7,DragoljubKolarević 8,Mladenović 7,5,Sibinović 7,Mihajlović 6,5(Gajić 7),MarkoKolarević 7,Pejković 7.
LUGOMIR:Vasić 7,Ristić 7,5,Nikolić 6,5,Radić 7,Đokić 6,Lukić 6,5,Panić7,Milošević 6,5,Jevremović 6,5(Miladinović 7),Maslar-(Jeremić6,5)Pilić 7(D.Miladinović 7Igrač utakmice: Dragoljub Kolarević (Juhor).Slava Petrović krajnji desno da li napušta klub