Zona Morava - Novi bodovi za složnu "Braću Vuković"

Gosti iz Markovice imali su terensku inicijativu u prvih pola sata igre kada su propustili da realizuju dve izgledne prilike za pogodak. Oba puta u šansi se našao brzonogi Simeunović. Ovaj igrač je i doneo prednost svom timu kada je odlično reagovao na centaršut Tomovića posle kojeg je loptu glavom uputio iza leđa Gavrilovića. Posle pet minuta sudija opravdano pokazuje na belu tačku kada je golman Novaković u svom šesnaesterci oborio Vasiljevića. Sigura strelac sa bele tačke bio je Dabižljević. U nastavku posle samo četiri minuta domaćini su i poveli. Strelac Jovićić kojeg idealno uposlio Milovanović. Treći gol za Braću Vuković bio je delo Kolarevića. Posle centaršuta sa desne strane volejom je loptu zakucao u mrežu Ovčara. To je, čini se, bio i najrealniji ishod ove zanimljive utakmice koja je odigrana u idealnim vremenskim uslovimaai pred malim brojem gledalaca,.

BRAĆA VUKOVIĆ - OVČAR 3:1 (1:1)

LAĐEVCI - Strelci:0:1 Simeunović u 35. 1:1 Dabižljević u 38 (jdanaesterac). 2:1 Jovičić u 49. 3:1 Kolarević u 67. Stadion "Kotlenik". Gledalaca 50. Sudija: Dušan Arsović (G. Milanovac). Žuti kartoni: Sekulić (Br. Vuković), Novaković (Ovčar)

BRAĆA VUKOVIĆ: Gavrilović 7, Jovičić 7, Kolaković 7,5, Milovanović 7, Zucović 6,5 (/Đurović 6,5), Radetić 7, Vasiljević 7 (Jevtović 6,5), Stolić 7, Simović 6,5, Dabižljević 7, Sekulić 65

OVČAR: Novaković 6,5, Urošević 7, Nešovanović 6, Rađenović 6,5, Janićijević 6,5 (Radonjić -), Pantelić 7, Simeunović 7, Mitrović 6, Tomović 6,5, Kovačević 7, Zlatić 6

Igrač utakmice: Aleksandar Kolaković (Br. Vuković)