Podela bodova u Gornjem Ribniku

U 12. kolu Druge Rasinske okružne lige, fudbaleri Kamenoresca 76 i Omladinca iz Pojata odigrali su nerešeno 2:2 pred oko 100 gledalaca i tako su dubljanski crveno plavi prepustili čelnu poziciju OFK Gnjili koja ima isti broj 27 bodova kao i Kamenorezac 76 ali bolju gol razliku. Utakmica je odigrana po lepom i sunčanom vremenu, domaći su bili hendikepirani bez petorice standardnih prvotimaca, koji zbog povreda ali i parnih žutih kartona nisu mogli da pomognu svojim saigračima na terenu da osvoje sva tri boda i zadrže čelnu poziciju na tabeli. Gosti su isto tako počeli susret sa 10 igrača, od samog početka domaći se nisu snalazili igrali su nepovezano ali su propustili stopostotne šanse za pogodak ipak domaći su pogodili mrežu gostiju u 39. minutu zahvaljujući Raičeviću i sa vođstvom od 1:0 otišli su na odmor.

Domaćini su i u nastavku počeli loše, gosti su iskoristili svoju šansu u 56. minutu i Krstić je izjednačio rezultat na 1:1. Kamenorezac 76 nije realizovao dosuđeni penal u 75. minutu utakmice,Stojkovićev udarac sa bele tačke odbranio je golman gostiju koji su došli u vođstvo u 78. minutu opet je strelac bio Krstić i to je bilo 2:1. Domaći su u 86. minutu imali nov jedanaesterac koji je ovoga puta realizovao kapiten Lazarević čeme je postavljen i konačan rezultat ove utakmice 2:2. Susret je vodio Igor Erčević sa pomoćnicima Veljkom Bežanovićem i Slavoljubom Pavlićevićem svi iz Aleksandrovca. Dužnost delegata obavljao je Slavoljub Blagojević iz Varvarina. Sudija Erčević pokazao je domaćim igračima dva žuta i jedan crveni karton a gostima podelio četiri žuta i jedan crveni karton. U narednom 13. kolu vodeća OFK Gnjila gostuje kod Sloge a Kamenorezac 76 kod ekipe Pobeda.

OFK Gnjila 4 : 0 Mladost
Rubin (DS) 6 : 1 Trudbenik
Kamenorezac 76 2 : 2 Omladinac
14. Oktobar 1 : 1 Rubin (Z)
Varvarin 1 : 1 Stari Trstenik
Polet 57 1 : 2 Sloga