Bačinci srušili lidera
Ništa od derbija raspoloženi majstori sa Bubana već u prvom poluvremenu stavili su lideru  do znanja ko će da se pita. Već u 6 minutu sjajno je po levoj strani prošao Rajković odlično uposlio Jankovića koji je topovski pogodio za vođstvo. Na 2:0 povisio je najbolji akter meča Rajković koji je na centru uzeo loptu predlibrao celu odbranu gostiju i golmana Vasiljevića i postigao retko viđen gol na našim prostorima .3:0.bilo je u 44 minutu danas odlični Dejan Bogdanovič primio je jednu loptu na 20  metara od gola topovski opalio pod samu prečku za ispostavilo se konačnih 3:0. Drugo poluvreme nije donelo promene rezultata iako su treneri izvršili maksimalan broj izmena,pa Bačinci sada imaju samo 3.boda manje od lidera upravo Vinogradara iz Župskog Zleginja i velike ambicije za plasman u zonu.

Bačinci dogodine slave 80 godina postojanja

Mladi radnik iz Bačine jedan je od najstarijih seoskih klubova u Srbiji. Osnovan je davne 1936 godine i od tada takmiči se neprekidno igrajući od okružne do srpskih liga .Stariji Bačinci još uvek pamte gostovanja Novog Pazara,Javora,Metalca u Bačini ,početkom sedamdesetih godina prošlog veka . Treba reći da je Bačina na svom Bubanu bio prvi seoski klub koji je još 1969 godine podigao tribine.

Upravo te tribine i renoviranje svlačionica kao i izradu monografije kluba najavio je predsednik Bačinaca Momčilo Stojanović za koga navijači već imaju nadimak Luis Cezar Menoti po ugledu na slavnog Argentinca.Naravno kaže Stojanović uradićemo i monografiju kluba povodom jubileja ,čisto da se ne zaboravi a planiramo i gostovanje jednog velikana u Bačini (verovatno Partizana ) u toku naredne godine. A što se tiče igrača njihovo je da igraju i na kraju budu prvi kaže sa osmehom Stojanović.

Mladi radnik- Vinogradar  3:0(3:0)

Strelci :1:0 Janković u 6, 2:0 Rajković u 18,3:0 Bogdanović u 44. minutu. Stadion "Buban" u Bačini,gledalaca 300.Sudija Đorđe anđelković (Kruševac) 8,5.Opomenuti igrači: Darko Sav.ić(Ml.Radnik).Gajić i Maksić(Vinogradar).Crveni karton: Darko Savić (Ml.radnik ) u 68 minutu. Igrač utakmice :Dragan Rajković(Mladi radnik)

Mladi radnik:Maksimović 7,5,Stamenković 7,5(Ćirić 7),Veličkovski 7,5,Radosavljević 7,Nikolić 7,5 ,Milovanović 7,Janković 7,5,Savković 7,Rajković 8(Andrejić 6,5),Georgijev 7(Darko Savić 5),Bogdanović 7,5.

Vinogradar: Vasiljević 7,Kojić 6,Marinković 6(Savić 6,5),Petar Maksić 7(Marković-),Gajić 6,5,Radulac 6,5,Lapčević 6,5,Nikolić 6,Goran Šljivić 6,5(Obradović-),Boban Šljivić 6,5,Dalibor Maksić 6,5.