PFL Sremska Mitrovica: Zeka Buljubaša - Hajduk (D) 1:1
Loše vremenskeprilike nisu bile saveznik igračima obe ekipe na utakmici. Domaćinisu se u takvim okolnostima bolje snašli u prvom delu igre i preko agilnogMartinovića, koji je izbegavši ofsajd zamku, izašao sam pred golmana gostiju iuspeo da ga matira za 1:0. Najvredniji potez gostiju u tom periodu utakmice bioje pokušaj Stankića sa 30 metara, ali i pored teškog terena golman Ivić se nijedao iznenaditi.

Drugi deo bio jedosta uzbudljiviji. Obeležio ga je između ostalog isključenje igrača gostijuPavlovića nakon drugogo žutog kartona nakon prigovora sudiji. Kao da je zbogtoga proradio i inat kod njegovih saigrača pa su zaigrali znatno bolje. Ulazaku igru Avramovića na desnom boku doprineo je ofanzivnijoj igri u napadu. Igrase većim delom odvijala na polovini domaćih što je donelo gostima rezultat uvidu izjednačenja. Babić je oštro šutirao iz slobodnog udarca sa 17 metara, alopta je na svom putu ka golu zakačila Jovanovića, promenila pravac i završilau mreži za 1:1. Bacili su gosti sve karte u napad bilo je prilika za potpunpreokret ali sve se završilo na tome. Usled takve igre stvoreno je dostaprostora na drugoj strani, pa je golman Đurić u finišu meča, u veoma kratkomperiodu igre, morao čak tri puta da spašava teško zarađen bod iz Ravnja.

Zeka Buljubaša (Ravnje) - Hajduk (Divoš) 1:1 (1:0)

Gledalaca 100,sudija: Zoran Rapoti (Sremska Mitrovica) 6. Strelci: Martinović u 26 minutu(Zeka Buljubaša), a Jovanović u 71 minutu (Hajduk). Crveni karton: Pavlović(Hajduk) u 59 minutu.

Zeka Buljubaša:Ivić 6, Filipović 6 (Begović), Jovanović 7, Belovuković 6, Petrić 6, Savić 7,Nikolić 6, Simić 6 (Kopunović), Martinović 8, Vitorović 7, Jelikić 7.

Hajduk: Đurić 7,Maričić 6 (Avramović), Stankić 7, Babić 6, Slavković 6, Vidović 6, Pavlović 6,Zeljković 6, Lazić 6, Jovanović 7, Bošković Nemanja (Trebovac 7 (Radosavljević).

Izveštač: Dragan Ćirilović, fudbalski sudija

Sloven 3 : 0 Partizan
Podrinje 3 : 0 Rudar
Hrtkovci 2 : 1 Napredak (P)
Ljukovo 5 : 0 Jedinstvo (M)
OFK Zeka Buljubaša 1 : 1 Hajduk (D)