Omladinska liga Srbije: Hadžibulić " izuo " čarapane

U okviru 11. kola Omladinske lige Srbije, omladinci Novog Pazara savladali su svoje vršnjake iz Kruševca, rezultatom 4:3. Mladi Novopazarci dobro su otvorili utakmicu sa par prilika, i ubrzo su stigli u prednost. Već u četvrtom minutu, " čarapane " je načeo napadač plavih Semin Hadžibulić, koji je jakim udarcem, savladao golmana gostiju. U 25. minutu plavi su došli do drugog pogotka, nakon centaršuta fudbalera Novog Pazara, najviši u skoku bio je raspoloženi Hadžibulić koji je lako savladao golmana Stojanovića. Minut kasnije, domaći su poveli sa 3:0. Duga lopta igrača Novog Pazara lako je prošla pored štopera Napretka, a najsnalažljiviji i najborberniji na terenu Hadžibulić, izašao je sam pred golmana Napretka i loptu poslao u desnu stranu gola, i tako je postigao het-trik na ovoj utakmici. U 44. minutu Napredak je došao do gola, preko Gogića, koji je posle centaršuta, loptu zahvatio snažno, i poslao je iza ledja Nićiforovića.

Na slici neumoljivi topdžija plavih Semin Hadžibulić

U 52. minutu, Novi Pazar je postigao i četvrti gol, a strelac ovog puta, bio je Ervin Alijagić. U 56. minutu Napredak je smanjio prednost na 4:2 preko Popića. U 61. minutu, Radović je postigao i treći pogodak za Napredak i tako smanjio prednost Novog Pazara. U narednom 12. kolu izabranici Elvedina Halkovića, gostovaće ekipi Vojvodine u Novom Sadu.

Radnički 1923 2 : 2 Jagodina
Crvena zvezda 2 : 0 Rad
Moravac Orion 1 : 0 Borac
Čukarički 2 : 3 Partizan
Mačva 1 : 5 Vojvodina
Novi Pazar 4 : 3 Napredak
OFK Beograd 4 : 1 Radnički (N)
Brodarac 1 : 1 Lokomotiva