OFL Ub "Istok": Šarbane - Sloga Vrhovine 4:2

Fudbaleri Šarbana zabeležili su još jednu pobedu na svom terenu. Savladana je ekipa Sloge iz Vrhovina rezultatom 4:2. S obzirom da su na ovom meču važili za apsolutnog favorita, Šarbanci nisu od samog početka utakmice shvatili goste ozbiljno te su u meč ušli dosta opušteno što je ekipa iz Vrhovina uspela da kazni. Igrao se 27. minut meča kada gosti uspevaju da iskoriste jednu kontru i dodju do vodjstva. Tek od tog trenutka Šarbane u meč ulazi dosta ozbiljnije i u 41. minutu autogolom jednog  igrača gostiju stigne do izjednačenja. U drugom poluvremenu prava rapsodija igraca koji su ovog puta, umesto u tradicionalnim crvenim dresovima, igrali u plavim. Šanse su se redjale pred golom gostiju i u 51. minutu posle jedne gužve u kaznenom prostoru, Ivan Radovanović uspeva da se dokopa lopte i rutinski je sprovede u mrežu za vodjstvo Šarbana. Desetak minuta kasnije sve je bilo rešeno. Najpre je u 62. minutu Nemanja Milovanović glavom savladao golman gostiju, da bi tri minuta kasnije Miroslav Gajić fenomenalnim pogotkom povisio rezultat na 4:1. Do kraja meča ekipa iz Vrhovina uspeva samo da ublaži poraz pogotkom iz jedanaesterca u 85. minutu.

Šarbane je igralo u sastavu: Goran Ranković, Petar Petrović (od 66. minuta Danijel Savić), Stefan Milovanović, Ivan Simić, Dragan Avramović, Dejan Mirković, Miroslav Gajić, Goran Simić (od 59. minuta Vlada Avramović), Ivan Radovanović (od 68. minuta Marko Jovanović), Nemanja Milovanović, Veljko Petrović (od 46. minuta Stefan Rašić).

OFK Paljuvi 1 : 0 Murgaš 2012
Šarbane 4 : 2 Sloga
Dokmir 1 : 1 Čučuge
Zvizdar 1 : 6 Kalenić